Парасольки, парасольки під нанесення.

Парасолька - предмет-символ: річ, яку завжди треба захоплювати з собою, щоб не пішов дощ. (Народна мудрість)

Рано вранці, кожен день ми прокидаючись дивимося у вікно, в думках про те, що сьогодні приготувала нам погода. І кожен день буває по-особливому свій: іноді це яскраве палюче сонце, іноді дощ, вітер, сніг або просто тиха погода. Звичайно ж, для кожного сезону в році, у нас є свій одяг, шуби - взимку, влітку - майки та шорти, навесні і восени - куртки і пальта. Але коли на вулиці йде проливний дощ, будь-то травнева гроза, липневий дощ, або осіння негода, ми все спантеличує, в якому вигляді доберемося до нашого пункту призначення.

                                                             Варто відзначити, важливість якості парасольки. Адже дощ часто супроводжується сильними поривами вітру і потрібно мати достатньо міцний парасольку, щоб він не зламався і добре захищав вас від вітру, дощу чи сонця, що буває рідше. Відмінним елементом є парасолька-тростина, який часто замовляють для своїх співробітників успішні компанії. Парасольки тростини, переважають над іншими своєю довговічністю, якістю і елегантністю, адже тростину виглядає дуже красиво, доповнюючи образ ділової людини. При замовленні цього виробу ви можете використовувати нанесення на парасолі, яке відрізнить вашого співробітника від інших людей в сіру і дощову пору, і додатково прорекламує вашу організацію, якщо на поверхні парасольки ви замовите нанесення логотипу, або герба компанії.

Парасольки тростини, будуть хорошим і корисним корпоративним сувеніром для ваших співробітників і клієнтів. Для більш універсального і компактного варіанту, ми можемо запропонувати вам складану парасолю. Яка також має міцну основу і якісний водонепроникний матеріал, але він не є настільки елегантним як парасолька тростина, хоча його плюс у тому, що він може легко поміститися в будь-якій сумці, не заважати при пересуванні і в цілому, бути непомітним. Якщо ви замислюєтеся, який саме подарунок зробити для своїх співробітників або клієнтів, ви знайшли правильний варіант вирішення цього питання. Красиві та елегантні парасолі, які можуть бути абсолютно різних форм і кольорів, будуть відмінним презентом для кожного співробітника і клієнта компанії, адже він завжди буде корисний і практичний. К

Купити парасолі оптом, великим тиражем або малим, а також замовити нанесення на парасолі, можливо звернувшись в нашу компанію. Ми надамо вам широкий спектр послуг, які будуть максимально відображати бачення вашого кінцевого результату. Також при бажанні, ви можете відвідати наш офіс у Києві та наочно побачити зразки парасольок.